O firmie

Firma

Nasza firma na rynku istnieje od przeszło dwudziestu lat. Zajmujemy się zagadnieniem ochrony informacji w zakresie wykrywania wszelkiego rodzaju urządzeń, mogących naruszać Państwa prywatność. Rozwiązania, które oferujemy pomagają wyśledzić wszelkiego rodzaju nadajniki podsłuchowe - zarówno tyce profesjonalne jak i amatorskie, kamery bezprzewodowe, lokalizatory, podsłuchy na bazie telefonii GSM oraz telefony. Postawiliśmy sobie za cel oferować tylko najlepsze i sprawdzone rozwiązania w danej klasie cenowej.  

Bazujemy wyłącznie na zaawansowanych, oryginalnych i niezawodnych urządzeniach dlatego też zdecydowaliśmy się na producentów takich jak Aceco, Raksa iDET, ST-Grup i JJN, którzy dostarczają obecnie najlepsze urządzenia dostępne na rynku.

Aby stale sprawdzać nasze urządzenia w praktyce, podjęliśmy stałą współpracę ze sklepem detektywistycznym SpyCenter, by jeszcze lepiej poznać podsłuchy, kamery szpiegowskie oraz lokalizatory i dostosować nasze rozwiązania do obecnych potrzeb i rozwiązań technologicznych przemysłu szpiegowskiego. Zanim dany wykrywacz pojawi się w naszej ofercie jest sprawdzany przez naszych specjalistów w pozorowanych sytuacjach jak i w realnej pracy operacyjnej w prawdziwych przypadkach naszych Klientów.

Pracownicy naszej firmy zawsze są do Państwa dyspozycji w celu udzielenia wyczerpujących informacji na temat sprzętu, oraz jego użytkowania w indywidualnych przypadkach. Wszystkie wykrywacze w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta. Wystawiamy faktury VAT na zakupiony u nas towar.

Akceptujemy karty płatnicze przy zakupach na miejscu.